9 způsobů, jak vydělat peníze na YouTube, i když jste bez talentu!

Nemáte žádné dovednosti? A přesto přemýšlíte, jak se stát hvězdu na YouTube a vydělávat statisíce korun? Přečtěte si našeho užitečného průvodce!

Photo by Annie Spratt on Unsplash

1) Návody na líčení

Zde mají ženy jasnou výhodu… i když? Postavte se před zrcadlo, naaranžujte svůj mobil a pusťte se do díla. Naučte své publikum, jak se z fádní tváře pomocí několika vrstev make-upu a stínů stane (strašidelně) krásná Barbie. Pokud budete mít v publiku dost narcisů, kteří každý den čekají na vaše nové video, můžete povýšit a stát se třeba „avon lady“ nebo bossem v nějaké multi-level marketingové společnosti.

2) Reakční videa

Natočte si svoji výstřední reakci na … vlastně na cokoli! Se šokovaným výrazem komentujte hudební video své nebo někoho jiného. Zuřivě gestikulujte a plácejte nesmysly při sledování sportovního utkání. Náležitě sarkasticky hodnoťte módní přehlídku nebo soutěž krásy. A úspěch je zaručen! Neuvěříte, kolika lidem se podobné bizarní věci líbí.

3) Videa, jak rychle zbohatnout

Chcete zbohatnout téměř bez námahy? Zaplaťte 999 Kč za tento kurz, který změní váš život…! A naučí vás přimět někoho jiného, ​​aby vám zaplatil 999 Kč za stejný kurz, který mu změní život. A pak bude prodávat tento kurz, který mění život, za 999 Kč… Pokud se vyhnete používání výrazu „pyramidová hra“, budete se brzy válet v penězích.

4) Rozbalovací videa (unboxing)

V hlavách lidí musí být něco pochroumaného, pokud za vrchol zábavy považují sledování lidí, kteří vybalují z krabice nově zakoupené výrobky. Ale očividně to funguje! Navíc získáte větší sledovanost, pokud jste připraveni udělat něco šíleného, ​​jako třeba utratit 400 dolarů za domácí tetovací tiskárnu… tedy spíše za vylepšený razítkovač.

5) Nebezpečné výzvy

V naší moderní společnosti už nezažíváme dostatek nebezpečí. Takže je jen na vás, abyste vybičovali některé následovníky tím, že sjedete na kolečkových bruslích Staré zámecké schody nebo se pokusíte o úžasné „salto mortale“ na lyžích. Za úspěch se považuje potřeba přivolání lékařské pomoci. Tak neváhejte a po hlavě do toho! Díky mnoha tisícům zhlédnutí buďte bohatší o příjmy z reklamy.

6) Videa denní rutiny

Když už vás fakt nic nenapadne, natočte svůj běžný nudný den. Jak ráno vstanete, vyčistíte si zuby, nasnídáte se, válíte se na gauči, něco si přečtete atd. Dokud se úspěšně neproflákáte do pozdního večera. Při tom se průběžně natáčejte třeba svým mobilem. A pokud k tomu přidáte nějaké to domácí „tuleníčko“ s partnerem, sledovanost trhne rekordy. Nevěříte?

7) Herní videa

Že doma nemáte pořádné herní PC? Že vlastně nehrajete žádné nové počítačové hry? Nevadí! Klidně si natočte, jak u jídelního stolu hrajete Dostihy a sázky. Nebo Dobble…

8) Vyrobeno za 5 minut

Jste kreativní nebo jen rádi vymýšlíte různé blbosti? Tak si to příště nezapomeňte natočit a publikovat na YouTube! Protože fantazii ani oboru se meze nekladou a jakákoli zručnost nebo nápad je vítaný a sledovaný…

9) Pranky aneb jak někoho napálit

Další možnost pro ty, kteří jsou zcela bez talentu. Škodolibé vtípky nebo menší/větší trapnosti budou „in“ minimálně dalších 100 let. Zde je to jasné, čím šílenější nápad nebo reakce dotyčného, tím lépe!

0
0

3 thoughts on “9 způsobů, jak vydělat peníze na YouTube, i když jste bez talentu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *