Až do 40 to šlo. Pak se něco pokazilo.

Je skvělé být nezávislí, svobodní, mít čas na zábavu a práci mít jako hobby. Žádné závazky, natož děti, jen krásné časy strávené s podobnými přáteli. Ale nic netrvá věčně.

Pronajmout si byt, mít práci z domova a být bez závazků. To je známka, že jste dosáhli štěstí už ve 30 nebo i dřív. Svět ale letí dopředu a nekouká na vaše přání zůstat věčně mladí. Najednou je vám 40 a co teď?

Pokud jste žena, pravděpodobně se cítíte tak nějak nenaplněná. Není se co divit, když jste si až doteď nenaplnila břicho potomkem. Spíš se začíná naplňovat něčím úplně jiným. Není to náhodou sádlo? Muži jsou stále ještě v pohodě.

Zdroj: Pixnio

A co práce? Taky to není zrovna skvělá kariéra. Mezi tím, co jste si dělala každé ráno nový obličej a hlavu, tak vás přeskočilo v kariéře mnoho nemytých individuí mužského původu. Každý není Lenka Bradáčová. Muži jsou stále ještě v pohodě.

Na krku je padesátka. Pořád jste schopná si udělat obličej přes obličej, ale bacha večer. Už při večeři s potenciálním partnerem radši zhasněte a zapalte svíčky. Při sexu musí být úplná tma! Ráno pak vstaňte už kolem 5 hodiny, aby si nemyslel, že je v jiném bytě. Muži jsou stále ještě v pohodě.

Zdroj: Stockvault

Šedesátka. Jde do tuhého. Jste stará, v práci už se s vámi nikdo nebaví. Stálý partner je čirá utopie a ani 2 hodiny ranních úprav zevnějšku nepřináší podstatné zlepšení. Muži jsou stále ještě v pohodě.

A tak to jde dál. 70, 80, možná i 90. Už ani nejde říct, že to jde s kopce. Jste dávno na dně rokle. A co muži? Ti mezitím chcípli.

1
0

3 thoughts on “Až do 40 to šlo. Pak se něco pokazilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *