Jak nakupovat po znovuotevření obchodů

Už jsme si skoro zvykli, že nakupování běžných věcí, kromě potravin a některých vybraných výrobků, je možné jen elektronickou cestou. Všem nám ale určitě chybí možnost si zboží osahat, vyzkoušet, poradit se s prodavačem. Tato možnost snad někdy nastane, a proto se připravme.

Zdroj: PxHere

První rada zní: trénujte. Tvrdý trénink je tou nejlepší přípravou na reálný boj. Doporučujeme trénovat potápění bez přístroje a prodlužovat dobu, po kterou jste schopni zadržet dech. To se bude hodit zejména v prvních několika minutách po otevření obchodu. Dále trénujte lezení po sloupech, například s pouličním osvětlením, abyste byli schopni se co nejrychleji dostat na vzduch.

Před tím než vyrazíte na nákupy, namažte se od hlavy k patě dezinfekčním prostředkem. Vzhledem k tomu, že mnoho maloobchodníků slibuje, že bude pracovat 25 hodin denně, 8 dní v týdnu, zkuste vyrazit na nákupy osmý den mezi 25.01 a 25.59. To by mohly být obchody poloprázdné.

Zdroj: cdn.rbth.com

Pokud budete zápasit o nějaké zboží s jedním nebo více lidmi, vždy si po tom důkladně vydezinfikujte ruce, případně chrup, pokud jste jej použili při zápase.

Pokud jste žena nad 60 let nebo dospívající chlapec, žádná z výše uvedených opatření neplatí. Vůně vašeho parfému způsobí, že budete v obchodě sami.

Doufáme, že všechny tyto rady budou pro vás užitečné. Přejeme hezké nákupy!

0
0

1 thought on “Jak nakupovat po znovuotevření obchodů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *