Jak se chránit před zářením z mobilů

Poslední dobou se stále diskutuje o škodlivosti 5G záření. V některých zemích lidé dokonce zapalovali vysílače. Problém ale leží úplně jinde. 5G vysílače totiž neprodukují o nic víc záření než ty současné. Mnohem horší je obyčejný mobil.

Mobilní telefon používáme prakticky neustále a neuvědomujeme si, jak může být elektromagnetické záření nebezpečné. Na toto téma sice bylo napsáno už mnoho, ale stále není jasné, jak moc je toto záření škodlivé. Někdo říká, že se nic neprokázalo, jiní naopak varují a mluví o možném vzniku různých forem rakoviny. Ať už je to jak chce, vždy je lepší prevence než pak lamentovat nad vzniklou situací. A my pro vás máme jednu užitečnou radu.

Vzhledem k tomu, že přestat používat mobil nepřipadá v úvahu, musíme zvolit preventivní opatření. Často se objevuje doporučení zabalit mobil do alobalu. To je ale špatně, protože v tom případě v podstatě přestane fungovat. Lépe je obalit si alobalem hlavu. Toto řešení je vyzkoušené, ale existuje ještě lepší. Čepice „zmijovka“.

Zdroj: UP

Taková klasická zmijovka má modrou barvu a je z vlny. A to je přesně to, co potřebujeme. Vlněné čepice se vyrábí z mnoha vrstev a jsou velmi pevné, čímž dobře zabraňují pronikání různých typů záření. Je však potřeba upozornit, že zmijovka musí být opravdu původní. Různé nové typy v černé nebo červené barvě jsou z bavlny a tudíž nesplňují požadavky na kvalitní odstínění. Pokud pak čepici vystelete vrstvou alobalu, máte vyhráno.

Zdroj: UP

Jak vidíte z obrázku, náš kolega to vzal opravdu důkladně, a kromě čepice vystlané alobalem pořídil i speciální antitransmitální brýle a respirátor. Tím odboural nejen záření, ale také myšlenky. Pomocí přesného IQ testu jsme zjistili, že nejde číst jeho myšlenky. Ty se u něho úplně zablokovaly. Máme ale podezření, že žádné neměl.

3
0

4 thoughts on “Jak se chránit před zářením z mobilů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *