Chovatel prodal krajtu s třemi smajlíky na těle

Chovatel hadů Justin Kobylka z Georgie (USA) měl obrovské štěstí, když se mu vylíhlo mládě krajty s neobvyklým zabarvením. Ihned věděl, že tentokrát na tom dobře vydělá.

had se smajlíky na těle

had se smajlíky na těle

Chovatel hadů Justin Kobylka z Georgie (USA) měl obrovské štěstí, když se mu vylíhlo mládě krajty s neobvyklým zabarvením. Ihned věděl, že tentokrát na tom dobře vydělá.

Justin Kobylka chová hady již dvě desetiletí. Je to profesionální chovatel známý svou inovativní prací v oblasti šlechtění. Zaměřuje se na chov hadů s jedinečnými vzory, které pak prodává ve svém obchodě v Toccoa ve státě Georgia – často za velké množství peněz.

Jak sám řekl, pokouší se chovat krajty také v barevné kombinaci jasně zlatožluté a bílé barvě. Konečně po osmi letech práce a šlechtění se mu podařil opravdu výjimečný kousek. Na šupinách vylíhnutého hada se objevily symboly třech žlutých smajlíků.

Kliknutím spustíte video

Justin Kobylka odhaduje, že symbol jednoho(!) smajlíka může mít asi jeden z 20 šlechtěných hadů. Ovšem pouze jeden jediný měl smajlíky hned tři. Tato velmi neobvyklá krajta mu prodejem nakonec vydělala pěkných 6 000 $.

A co vy? Nechcete si pořídit nějakého hadího mazlíčka? Zveme vás na návštěvu úžasných webových stránek Justina Kobylky: https://jkobylkareptiles.com

0
0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *