Královna bude řídit náklaďák

Brexit se skutečně povedl. O tom ujišťuje celou Británii Boris Johnson prakticky denně. Jsou jen takové maličkosti, které ty světlé zítřky poněkud pokazily. Jednou z nich je nedostatek řidičů nákladních aut. Vláda proto přichází s řešením.

Ve Velké Británii sice stále neexistují občanské průkazky, ale řidičák má skoro každý. Z evidence se tak dá snadno zjistit, kdo má oprávnění řídit i nákladní auto, potažmo kamion. Vzhledem ke katastrofální situaci se úředníci rozhodli obvolat všechny lidi s tímto oprávněním, kteří jsou zároveň zaměstnáni v jiných profesích.

Zpočátku půjde o přesvědčovací akci, a pokud nebude úspěšná, vláda lidem práci v dopravě přikáže. V této těžké chvíli je nepřípustné, aby si vysoce kvalifikovaní řidiči užívali na pásu v automobilce nebo s krumpáčem v ruce na čerstvém vzduchu. Ať sednou za volant a prokáží svoje vlastenecké cítění!

Zdroj: Geograph

Do kampaně se zapojili nejen úřady, ale také politici a celebrity. Dokonce sám předseda vlády zavolal královně. Avšak nikoliv, aby ji informoval o situaci nebo požádal o radu. V úředních záznamech je totiž také to, že královna řídila během druhé světové války nákladní auto. A tak si poddaní jejího veličenstva vzpomněli i na samotnou panovkyni. I ta musí pomoci ukázat, že je na straně pokroku, tj. brexitu, a pomoci těžce zkoušenému lidu.

Zdroj: The Independent

Snad se poté britští řidiči dočkají i trochu toho benzínu.

4
0

1 thought on “Královna bude řídit náklaďák

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *