Limity alkoholu se musí změnit

Říká se, že Češi jsou národem, který miluje chlast. Nejen piva se u nás vypije fakt hodně. Pijeme totiž všechno, v čem je nějaký alkohol.

Odborníci, dáli se to tak nazvat, stanovují limity pro denní spotřebu alkoholu, po jejichž překročení se z člověka stává alkoholik. Zdá se, že tyto limity jsou stále tvrdší, jako by šlo o kvalifikaci na olympijské hry. A proti tomu je třeba se ozvat.

Zdroj: Menś Health

My pijáci nemůžeme přece pořád zvyšovat objem vypitého alkoholu, abychom dosáhli požadovaných limitů. Naše těla jsou se sice schopna se přizpůsobit vypitým půllitrům, ale nejde to do nekonečna. Už jsme často vyměnili klasické kalhoty za pohodlné šortky velikosti 6XL, ke stolu si sedáme ze strany a na záchod si bereme zrcátko, abychom na to viděli. Kde se to ale zastaví?

Zdroj: straightmendont

Proto je třeba se sjednotit a založit zájmové sdružení Aktivní alkoholici (AA). Jednotlivé hlasy nikdo nevyslyší, ale v jednotě je síla. Pak můžeme tlačit na vládu a parlament, aby změnili denní limity spotřeby alkoholu. Nejlepší řešení by bylo definovat denní limit takto: „Rozumný limit je, že piji tolik, kolik chci.“

Věříme, že všichni budou s tímto názorem souhlasit. Nedejme si vzít něco, v čem jsme mistři světa!

0
0

3 thoughts on “Limity alkoholu se musí změnit

  1. tady lidí chlastaj jak duhy, ani ne tak ty mladý, ale my. co jsme zažili komouše – jiná zábava tenkrát nebyla a tak nám to jaksi zůstalo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *