Maduro žádá okamžitý dialog s prezidentem USA

Už jsme si zvykli na poněkud zvláštní věci ve Venezuele. Teď tomu ale dal prezident Maduro skutečně korunu. Chce se sejít s americkým prezidentem, kterým je podle něj Morgan Freeman.

Možná by se měl tenhle bývalý řidič autobusu jmenovat trochu jinak. Maduro sice znamená ve španělštině zralý, ale spíše by mu sedělo něco jako Magoro. Kdysi bohatou a prosperující zemi přivedl do absolutní bídy, kde lidé každý den bojují o přežití. Za všechno samozřejmě může někdo jiný, zejména Spojené státy. Proto se chce okamžitě sejít s americkým prezidentem a vyříkat si to z očí do očí. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby si tento génius nemyslel, že je jím Morgan Freeman.

Zdroj: Quora

Už se mu to celé plete (ostatně není v tom sám). Viděl asi film Drtivý dopad, který je staršího data, ale to mu nebrání si myslet, že jde o aktuální dění na americké politické scéně. Sice jde o sci-fi, ale pro Madura je už sci-fi prakticky všechno – od elektřiny, přes toaletní papír až po obyčejný chleba.

Zdroj: Blendspace

Možná by ale stálo za to ho v tom nechat a zorganizovat jeho cestu za domnělým americkým prezidentem. Po nástupu do letadla by mohl být pohodlně usazen, uspán a posléze by mu mohla být nasazena svěrací kazajka. Letadlo pak může zamířit do nějakého hodně vzdáleného zařízení pro duševně nemocné, kde stráví zbytek svého zbytečného života.

1
0

1 thought on “Maduro žádá okamžitý dialog s prezidentem USA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *