Matka vyhodila z domu svého 39letého syna. Ten ji žaluje.

V Americe není o překvapení nouze, zvlášť pokud jde o soudní pře. Jedna taková bizardní událost se odehrála Floridě.

Jessica Donovan se šourá kolem stísněných hranic svého dočasného domova – malého přívěsu plného krabic s oblečením, osobními věcmi a dalšími skrovnými věcmi. Poté, co strávila celý svůj život se svým synem, se už společného života nabažila. Odstěhovala se ze sklepního bytu a pořídila starý rozbitý přívěs. Ale už bez syna Crosbyho.

Zdroj: Pixabay

Nezaměstnaný devětatřicetiletý Crosby, který nikdy nežil sám, byl zjevně zoufalý: „Zničila mi život,“ bědoval hořce a zíral na fotografii ve své sevřené pěsti z doby šťastného nicnedělání.

Po smrti svého otce před 2 lety mu jeho matka dala ultimátum: buď získat práci, dokončit školu, nebo si najít bydlení jinde. Nějaké pokusy o zajištění si zaměstnání sice udělal, ale pak zjistil, že se vlastně nic neděje a vrátil se zpět na svůj gauč.

„Bylo jasné, že to s vyděláváním na živobytí nemyslí vážně,“ řekla jeho matka. „Chtěla jsem ho jen dostat ven, abych si po ztrátě manžela užila důchod. Začínal být obrovskou finanční zátěží a zdálo se, že ho to nezajímá. Ani se nepohnul.“

Okamžik zúčtování tak musel zákonitě přijít. Hned 1. ledna Jessica milého Crosbyho vykopla z bytu. V zápětí zrušila nájemní smlouvu, z malých úspor po manželovi pořídila nové bydlení a bylo to. Zoufalý Crosby se tak z ničeho nic ocitl na ulici mezi bezdomovci. Když se svěřil jednomu z těch fámulů, dostal dobrou radu: „Zažaluj ji.“

Zdroj: Flickr

Zkusil tedy poptat nějaké právníky, kteří by ho zastupovali za podíl na vysouzené částce. Jenže všichni si zjistili majetkové poměry jeho matky a bylo vymalováno. Kde nic není, ani smrt nebere. A tak se bude muset milý Crosby poohlédnout po skutečné práci nebo zůstane do konce života v papírové krabici na ulici.

1
0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *