Mistr světa ve formuli 1 studuje na kněze

Někdy se stávající skutečně podivné věci. Hamilton, který je známý jako arogantní a bezcitný jedinec, začal studovat v hrabství Hellshire na kněze.

Co vede lidi, kteří svým životem nejsou zrovna příkladem fair play, aby změnili svoje chování? Na tuto otázku hledají vědci i obyčejní lidé odpověď po celá staletí. Jsou známy případy, kdy se tyran obrátil na cestu víry v Boha a stáhl se do ústraní.

Jiný případ se stal i u nás, kdy se agresivní uhlobaron dal na pokání a dnes je z něj zapřisáhlý budhista. Nakonec si každý určitě vybaví i někoho ze svého okolí, kdo byl naprosto nesnesitelný a najednou se z něho stal doslova lidumil. Jde sice o případy ojedinělé, ale stávající se.

Zdroj: Hotcars

Možná tedy není až takové překvapení, že se i mistr světa s příjmy ve stamiliónech eur a chováním řeznického psa dal na pokání a začal se pilně připravovat na kariéru kněze. Navštěvuje knihovnu, kde čte příběhy apoštolů, prochází vědeckými pracemi předních teologů na různá témata, jako například kolik andělů se vejde na špendlíkovou hlavičku nebo které z 2.216 ukazováčků Krista uložených v kostelích a klášterech jsou ty pravé.

Zkrátka během dvou let se objeví nový spasitel a bude volat Sláva na výsostech Bohu!

Zdroj: Brasiliana
1
0

2 thoughts on “Mistr světa ve formuli 1 studuje na kněze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *