Mladík uvízl v aplikaci 7 měsíců

V létě si mladík z Chile poprvé stáhl a spustil aplikaci TikTok a hned ho zcela pohltila. Zapomněl na okolí, své živé kamarády, rodiče i školu a téměř nejedl.

Jak zrádné mohou být různé online hry a aplikace se přesvědčil student jazykového lycea ve městě Temuco. Tento nadějný mladý muž se tak ponořil do krátkých videí, která vytvářel a stahoval rychlostí blesku, že zcela zapomněl na okolní svět. Jeho matka mu čas od času podstrčila něco k jídlu, ale musela přitom zatančit, aby si myslel, že zase něco sdílí. Po celou dobu se válel v sedačce a nevnímal svět okolo. Není známo, jak chodil na záchod, zda se někdy myl nebo spal. V každém případě ho nikdo neviděl jinak než v poloze na zádech s mobilem v ruce.

Zdroj: Pixabay

Po 7 měsících se v něm však něco zlomilo. Jak sám říká: „Jsem osoba důvěřivá. Přečetl jsem si úžasná hodnocení, nainstaloval to a rovnou do toho spadnul. Každou chvíli a stále dokola jsem sledoval videa štěňat, křečků, andulek, několika známých lidí, kteří tancovali, dabovali a předváděli různé rituály. Upřímně, viděl jsem taky spoustu ošklivých věcí. Nerad bych vám říkal, co všechno jsem tam viděl, ale jsou tam i temné části.“

Zdroj: Kaspersky

Na náš dotaz, proč to tedy nezabalil dříve dodává: „ Pořád jsem si říkal, ještě jedno video a je to, ještě jedno a je to, ne, ne, teď, ještě jedno a je to. A to mě přimělo mít stále telefon v ruce, aniž bych si to uvědomoval.“ Nakonec ale všechno dobře dopadlo. Po zhlédnutí krátkého projevu jednoho nejmenovaného prezidenta si uvědomil, že je to všechno úplně mimo realitu a aplikaci smazal.

0
0

2 thoughts on “Mladík uvízl v aplikaci 7 měsíců

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *