Muž, který chce vypadat jako mimozemšťan

Anthony Loffredo je doslova fascinován mimozemšťany natolik, že se rozhodl podstoupit šílené zákroky, aby vypadal jako vyslanec mimozemské civilizace. Jak se vám libí?

Anthony Loffredo jako "černý mimozemšťan" na Instagramu

www.instagram.com/p/CJykWVtjmJV/

Je lidstvo ve vesmíru samo? Ne, už jsou tady mimozemšťani! To musí napadnout snad každého, kdo poprvé uvidí Anthonyho Loffreda. Tento mladý muž (32) pochází z Francie, ale nyní žije v Austrálii. Je známý jako „černý mimozemšťan“ a můžete ho sledovat třeba na Instagramu jako „@the_black_alien_project“.

https://www.instagram.com/the_black_alien_project/

Jeho transformace

Jeho neuvěřitelná proměna začala před osmi lety. Od té doby prošel několika úpravami těla, například si nechal uříznout nos a odstranit horní ret, vložit implantáty pod kůži, také si nechal potetovat celé tělo včetně očních bulv! Tato transformace ho údajně činí nejšťastnějším na světě.

https://www.instagram.com/the_black_alien_project/

Anthony v každém příspěvku uvádí procento své transformace v mimozemšťana, aktuálně je na zhruba 23 %. Dále prý přemýšlí o úpravě končetin nebo zadní části hlavy. Jsme zvědaví, jak bude jeho transformace pokračovat. Co myslíte?

Jaká změna nebo vylepšení bude následovat? Co byste mu doporučili..? Napište do komentáře!

0
0

2 thoughts on “Muž, který chce vypadat jako mimozemšťan

  1. Já bych mu doporučila, ať si dá studený hadr na hlavu. Případně by si mohl nechat namontovat mezi oči žárovku, třeba by se mu pak rozsvítilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *