Muž se nechal zavřít do klece jako papoušek

Lidé mají nejrůznější nápady, aby na sebe upoutali pozornost. Nejinak tomu bylo u muže z Kalifornie, který se nechal na 14 dní vsadit do klece pro ptáky. Se vším všudy.

Už jsme viděli mnoho činů spadajících do kategorie reality show. Lidé se nechávali zavřít do výkladních skříní, vodních akvárií nebo pobíhali nazí po lese, aby si získali pozornost a hlavně peníze. O ty jde vždycky až na prvním místě. Podobně uvažoval i Rob Smith, který si chtěl vyzkoušet, jaké je to být zavřený v kleci pro papoušky.

Rob se na akci důkladně připravoval. Podobně jako mnozí další jedl jen zrní, zbytky zeleniny a pil vlažnou vodu trochu připomínající močůvku. Menší problém byl naučit se vyměšovat na seno, ale i to časem zvládl. A i když se říká „těžko na cvičišti, lehko na bojišti“, realita se ukázala jako mnohem horší.

Zdroj: Clickhole

Už po 3 dnech mu začala být klec malá. Po konzumaci ptačí stravy byly jeho sekrementy poněkud odpudivé. Dalo mu nejen práci zvládnout ten neskutečný smrad, ale hlavně ulehnout ke spánku tak, aby se v tom nevyválel. Zapomněl totiž, že ptákům lidi klec pravidelně uklízejí. Předem si nic nedomluvil, a když už tam nadělal, tak se tohoto úkolu nechtěl nikdo ujmout. Není divu. Ještě tak mu hodit hrst zrní nebo nějaký zbytek salátu, ale tohle už bylo moc.

Zdroj: PXHere

Nešťastný Rob tak strávil 14 dnů doslova na hnoji. Asi si dokážete představit jak se nemytý, smrdící a hladový muž cítil. A co za to dostal? Nic. Zájem médií se zcela vytratil asi po týdnu, kdy kvůli nesnesitelnému smradu odešli všichni novináři i ostatní čumilové. S tím zmizela i vidina tučné odměny.

1
0

3 thoughts on “Muž se nechal zavřít do klece jako papoušek

  1. Pamatuju, jak na Národní byli v kleci nějaký dva idioty a mysleli si, že jsou zábavný. Po pár dnech jim docela slušně hrabalo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *