Na Sibiři přistálo UFO

Na Sibiři asi 900 km od jezera Bajkal v irkutské oblasti se nachází zvláštní skalní útvar nazývaný patomský kráter. Pravděpodobně místo přistání cizího létajícího objektu.

Na světě existuje celá řada záhad, které se vztahují k mimozemským civilizacím a naznačují nám, že nás pravděpodobně již několikrát navštívili tvorové z dalekého vesmíru nebo alespoň jejich sondy. Jedním z míst, kde můžeme vidět něco velmi neobvyklého je právě patomský kráter.

Zdroj: Siberian Times

V minulosti byl již mnohokrát zkoumán a vědci i amatérští badatelé přišli s různými teoriemi. Například, že byl kráter vytvořen starou civilizací nebo vězni v přísně tajném Stalinově pracovním táboře nebo vulkanickou činností, případně pádem meteoritu. Místní lidé mají z kráteru obrovský strach a považují jej za ďáblovo místo. Není divu. V minulosti se prokázala vysoká úroveň radioaktivního záření, dnes je však již nízké. To by nahrávalo teorii, že kráter je velmi starý a nebyl vytvořen přirozenou cestou.

V okolí kráteru i uvnitř probíhají procesy, které nelze plně vysvětlit. Vědci se o to pokusili již několikrát přímo na místě, ale expedice provázely podivné události. Naposled v roce 2005 zahynul při výpravě vedoucí expedice Vorobjev.

Zdroj: Pinterest

Pohled na kráter je skutečně dech beroucí. 250 000 m3 podzemní horniny je vytlačeno nad povrch v pravidelném tvaru. To nemůže být náhoda ani přírodní úkaz. Navíc je zjištěno, že materiál na povrchu kráteru se nenachází nikde jinde na zemi. Odkud se tedy vzal? Zdá se to být jasné – další důkaz o tom, že nás čas od času navštěvují mimozemšťané. Co můžeme očekávat příště? A dožije se ještě tato generace kontaktu s těmito neznámými bytostmi? Příliš mnoho otázek, na které zatím nemáme odpovědi.

1
0

5 thoughts on “Na Sibiři přistálo UFO

  1. nedivil bych se, kdyby velký vůdce přikázal, že všichni ufouni budou přistávat jen u nich 🙂

  2. Tak tohle vidím poprvé v životě a vypadá to fakt na solidní záhadu. Podle mě už taky ufouni sou stejně dávno…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *