Nová kategorie Oscarů vyvolala senzaci

Letošní rok rozdávání Oscarů americké filmové akademie přinesl jednu novou kategorii. Byla to cena za nejlepšího sexuálního obtěžovatele.

Americká filmová akademie si asi řekla, že v této době je nutné přilákat více diváků a obnovit zašlou prestiž předávání cen. Není se co divit. Když je filmovým tvůrcům diktováno, kolik procent herců má mít nějakou barvu pleti, když dabovat herce smí zase jen herci stejné rasy nebo stejného vyznání, případně že homosexuála může dabovat zase jen homosexuál, tak samozřejmě prestiž ocenění mezi normálními lidmi povážlivě klesá.

Zřejmě z toho důvodu byla vybrána nová, velice atraktivní kategorie: největší sexuální predátor (obtěžoval, v originále Best Sexual Harasser). Akademie se domnívala, že na tento post má dostatek kandidátů. Jedním z nich měl být například Woody Allen, ale později se ukázalo, že všechny stížnost na jeho osobu organizovala za peníze jedna z jeho zhrzených manželek. Vyprávět byl mohl také Kevin Spacey. Homosexuál, který před 20 lety údajně sáhl na ramínko jinému buzíkovi, který si náhle vzpomněl, jak se ho to strašně dotklo.

Zdroj: AP

Důvody pro vznik nové kategorie nám vysvětlil pan Mesiah Firsty:„Pokaždé, když akademie otevírá všem lidem inkluzivnější prostory, viděli jsme důležitou mezeru, která neměla oficiální zastoupení ani zastoupení sexuálních obtěžovatelů. Chceme dát ocenění těm hrdinům bez pláštěnky, kteří jsou v tomto oboru tak důležití. Těm, kteří nabízejí role výměnou za malý odpočinek, polibek nebo se dívat, když se koupete. Těm, kteří zaměstnali všechny ty nadějné herečky v Hollywoodu. Uvidíme se na příštím slavnostním předávání cen.“

Zdroj: Chiguire Bipolar

Jako v každém byznysu, tak i v tom filmovém se najdou lidé, kteří ze svého postavení chtějí vytěžit i nějaký ten sexuální zážitek. A to je velká šance pro tuto novou kategorii. A kdo má šanci vyhrát? Vlastně je tady jen jeden kandidát, jehož úrovně žádný další nedosahuje: Harvey Weinstein. Předem gratulujeme!

0
0

1 thought on “Nová kategorie Oscarů vyvolala senzaci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *