Novinka na fotbalových stadionech. Asijské rychlé občerstvení.

S novými poměry ve fotbale přichází vždy řada změn. Nejen výměna na postech nejvyšších, ale také celá organizace včetně takových detailů jako je nabídka jídla na stadionech.

Noví funkcionáři se vážně zabývají kompletní změnou jídelníčku na fotbalových stadionech, aby přilákali více diváků. Fotbal dnes není jen pro tradiční fanoušky s kelímkem piva v ruce a umaštěnou hubou od hořčice a párku. Jde potřeba nová krev, a protože už není kam sáhnout v rámci mužské bílé populace, je nutné se obrátit k menšinám.

Vzhledem k tomu, že se naši vietnamští spoluobčané začínají poohlížet po nějakém tom sportovním rozptýlení, bylo rozhodnuto nabídnout jim nějaké lákadlo k návštěvě stadiónů. A co by to mělo být jiného než občerstvení.

Zdroj: Pixabya

Na každém stadionu počínaje 1. A třídou budou povinně zavedena bistra s asijskými specialitami (usnesení AB/2011/B/lb). Obsluha bude vždy jeden bílý muž hovořící fotbalovým dialektem (zab ho, černá svině, bu-bu-bu apod.) a s ním jeden Asiat, aby nedocházelo k národnostním konfliktům. V bistru se proto bude také podávat tradiční české občerstvení jako párek bez masa (viz Kostelecké uzeniny) a žlutá břečka, někde nazývaná pivo.

Zdroj: Living Nomads

Lákadlem k vyzkoušení budou ale typické speciality Asie jako pečená žabí stehýnka, kachní embrya, králičí hlavy nebo slepičí pařáty. Dobrou chuť a nepoblijte se!

Zdroj: Unusual Travel
1
0

1 thought on “Novinka na fotbalových stadionech. Asijské rychlé občerstvení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *