Pleťová maska na mastnou kůži z ryb. Zaručeně účinná.

Mnoho dívek má problémy kvůli mastné pleti. Tvoří se jim černé tečky a různé další nepříjemnosti na obličeji. Často tento stav pak přetrvává i v dospělosti. Vyřešit to jednou pro vždy se rozhodla Deborah Zyerová.

Deborah se v zoufalství obrátila na přátele a známé na sociální síti s prosbou o radu. Sešlo se mnoho zaručených návodů, jak se zbavit problémů, ale jeden z nich byl zvlášť zajímavý. Byl totiž podložen výzkumem profesora Dummrese z National Marylake institutu. Ten tvrdil, že zaručenou cestou, jak se zbavit uhrů, černých teček a zarudlých skvrn je implantovat části rybí kůže.

Zdroj: UP

Rybí kůže, tedy spíše šupiny, jsou velmi odolné vůči prostředí a chrání ryby před nejrůznějšími problémy. Podmínkou ovšem je, že jde o kůži z uhynulých ryb. Čím starší, tím lepší. A pokud je těch chcípáků fakt hodně, lze z nich udělat směs.

Zdroj: UP

Nevíme, jaký přesně zvolila Debbie postup, ale určitě předčil její očekávání. Po aplikaci šupinaté kůže z mrtvých ryb se její pokožka dokonale změnila. Téměř celý obličej se potáhl šupinatou vrstvou. Teď může být spokojená. Její obličej vypadá skoro jako běžné tetování, což je v módě a navíc je dokonale chráněná.

0
0

2 thoughts on “Pleťová maska na mastnou kůži z ryb. Zaručeně účinná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *