Sexuální skandál v Hollywoodu opět na scéně

Vypadá to, že skandály v Hollywoodu nemají konce. Po složitém matematickém problému komu udělit ocenění Oscar, k jehož řešení se brzy ještě vrátíme, tady máme zpět vítěze kategorie nejlepší sexuální obtěžovatel.

Vzhledem k tomu, že počet žen obviňujících Harveyho Weinsteina ze znásilnění každou hodinu roste, učinil filmový průmysl bezprecedentní krok a vydal úplný seznam všech žen, které nebyly sexuálně napadeny filmovým producentem.

Zatímco chování Weinsteina zpočátku hodnotili lidé z filmového byznysu jako „úplný šok“ pro každého, kdo znal tohoto respektovaného producenta, hollywoodští manažeři rychle sestavili seznam hereček, které 65letý borec neobtěžoval, nezneužíval ani neznásilňoval.

Zdroj: Wikimedia Commons

Seznam byl vytvořen proto, aby se ušetřil čas, jak řekl jeden z vyšetřovatelů této kauzy. Nedávno se totiž ztratil seznam těch, které nadsamec obtěžoval, což je ovšem s podivem. Jak může někdo ztratit vagón se spisy? Ani krádež není příliš pravděpodobná, protože není známo, že by někdo odněkud ukradl celý vagón s haldou papíru.

Zdroj: Flickr

Nicméně bylo jednodušší vytvořit seznam všech, které dotyčný nezneužil. Vyšetřovatel na to šel totiž od lesa. Předpokládal, že každá žena, která vstoupila do filmového průmyslu za posledních 30 let, byla Weinsteinem zneužita. Ty, které zneužity nebyly, se mohly hlásit po dobu 30 dnů na policejní stanici. Nakonec tak vznikl dokument formátu A4, kde je zatím 13 žen.

Tento seznam ovšem není definitivní, protože existuje „každá šance“, že toto číslo v příštích dnech spadne, jak oznámil právní tým Hollywoodu.

2
0

5 thoughts on “Sexuální skandál v Hollywoodu opět na scéně

  1. Holky jako lusk. Ale žádnej strach už jsou i tady u nás. Stačí se podívat na ty dnešní mladý holky. Jako by jim to sádlo nevadilo.

  2. No jo, ale jak se pozná, že jde o ženy? Jedna čůza, která je dokonce profesorka na Oxfordu, tvrdí, že to není jasné a těch pohlaví jsou desítky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *