Stížnost na ukončení zábavné reklamy

Téměř celý svět je zahlcený reklamou. Je všude kolem nás – na billboardech, autech, plotech, ale také na ledě, na fotbalových a jiných stadionech. Nejvíc se ale valí z televize a na internetu. A pak dochází k bizardním situacím.

Například v Británii si diváci televize náhle začali stěžovat, že byla stažena zábavná reklama s postarším mužem. Pracovníci soukromé britské televize si však marně lámali hlavu, o jakou reklamu vlastně jde. Nikde ve vysílání totiž nic takového nenašli, ani o tom nebyla zmínka v žádné smlouvě o reklamě. Nakonec na to přišli.

Zdroj: Flickr

Postarší muž byl totiž sériový lhář Nigel Farage. Ano, právě ten, který byl jedním ze strůjců Brexitu. Poté však prohrál všechny volby, co následovaly, a stáhl se z veřejného života. To byl také důvod, proč se o něj přestala zajímat televize. Avšak našla se řada lidí, kteří brali jeho vystoupení jako nějakou legrační reklamu. Není třeba se tomu smát. Když vidíte denně potrhlého muže blábolit páté přes deváté, asi si taky řeknete, že to nemůže být myšleno vážně. Ostatně ani u nás nemáme o tyto případy nouzi.

Zdroj: Qpol

S odchodem tohoto komika tak lidé přišli o svůj pravidelný zábavný pořad. Se zábavou to ale nemělo nic společného. Už za pár týdnů po stažení pořadu z vysílání televize se o tom přesvědčili doslova všichni.

1
0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *