Volba Miss Venezuela. Šok!

Teprve nyní vyšlo najevo, že volba Miss Venezuela 2017 nebyla tím, čím se zdála být. Namísto sličných dívek postarší ženy v domácnosti a transvestiti.

Nedávno oznámilo Radio Caracas, že volba miss ve Venezuele v roce 2017 byla omylem. To, co viděli diváci na svých obrazovkách nebyla totiž skutečná volba miss, ale příprava na zábavný pořad „Nejkrásnější noc roku“, který se měl vysílat na Silvestra. Někdo omylem zaměnil video a tak se tento pořad vysílal namísto skutečné volby královny krásy.

Zdroj: Wikimedia

Nejdříve se zdálo, že je všechno v pořádku. Moderátor a všichni účastníci se chovali přesně tak, jako by šlo o normální přenos volby miss. Někteří diváci ale po chvíli začali volat do televize a ptali se, co že to vysílají za pořad a zda jde opravdu o přímý přenos. K jejich překvapení ale vedení televize nejevilo sebemenší známky znepokojení a uklidňovalo volající, že je vše v pořádku.

Zdroj: Chiguire Bipolar

Diváci tak mohli vidět například 41letou ženu v domácnosti Melidu Gutiérrez nebo známého baviče a transvestitu Emila Loveru. Všechny „dívky“ vypadaly dost ošklivě, což je na Venezuelu neobvyklé. Byly také baculaté, můžeme říct, že dokonce tlusté. Všechno vypadalo hodně podivně. Nicméně pořad byl odvysílán a několik let se nic nedělo. Až nyní.

Kromě skandálu s vysíláním ale zůstává otázkou samotná regulérnost soutěže. Všechny televize světa tvrdí, že volba miss je vždy vysílána přímým přenosem. Tady to zjevně neplatilo. Jak jinak by byla možná takováto fatální záměna! V této chvíli právníci připravují žaloby a my budeme pro naše čtenáře celou záležitost i nadále sledovat.

0
0

3 thoughts on “Volba Miss Venezuela. Šok!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *