Zaručeně účinná mužská antikoncepce z Irska

Nedávno proběhl mezi irskými muži průzkum ohledně antikoncepce. Na otázku, zda používají kondom, odpovědělo 90% z nich: „Co to je?“

Vyzkoušená a testovaná antikoncepční metoda, kterou po staletí milují irští muži, je nyní podrobována ostré kritice irských žen. Megan Dicková například říká: „Už ho mám dost. Když po něm něco chci, řekne, že si musí na chvíli někam zajít. Po hodině se pak vrátí a je nepoužitelný.“ Ptali jsme se na důvody této nepoužitelnosti. Megan nám ale odmítla odpovědět a s brekem se vzdálila.

Fiona Foley dodává: “Je těžké ho donutit k nějakému výkonu. Když už by k tomu mělo dojít, celý zezelená. Mám dojem, že to je tím, že pořád pije to zelený pivo.“ Ani Fiona nám víc neřekla.

Zdroj: Pixabay

Co tedy může být tím důvodem? Pátrali jsme dál a nakonec jsme na to kápli. Je to nadměrné pití piva. Jak známo, irské hospody jsou proslulé tím, že v nich muži pijí jejich silné pivo tak dlouho, dokud nepadnou na zem nebo nezačnou morbidně zvracet. Ostatně, věděli jste, že na svátek svatého Patrika se pořádají závody ve zvracení na dálku?

Zdroj: Pixabay

Za této situace je jasné, co je irská antikoncepce. Když si muž „na chvíli odskočí“ neznamená to nic jiného, než že se vrátí namol opilý bez jakékoliv chuti na sex. Kdybychom se ho zeptali, zda má pravidelný sex, zaručeně by odpověděl: „Co to je?“

1
0

1 thought on “Zaručeně účinná mužská antikoncepce z Irska

  1. jednou jsem ty závody v blití viděl, myslel jsem, že a) spadnu na zem smíchy a za b) zebleju se taky :)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *