Zelený džus připomíná vůní durian

Nejchutnější ovoce na světě je durian. Bohužel, také nevoní moc přívětivě. A řekněme si to jasně, voní jako hovno.

Trochu překvapivě tak přichází známý výrobce zdravých nápojů General Dummy Healthing s novinkou. Speciální směsí zeleniny a ovoce, obohacené o superpotraviny a pralesní byliny. A s vůní podobnou durianu, možná ještě o trochu těžší.  Jenže, co by lidé neudělali pro své zdraví. O tyto postoje se opíral výzkum společnosti a po 3 letech zkoušení na dobrovolnících, jejichž některé osudy nejsou známy, je na trhu konečně ten pravý džus.

Zdroj: Pixabay

Džus s název Green Light Shit je směsí špenátu italského, celeru domácího, banánů šimpanzích, česneku modráku, kamzího mléka, okurky zmijovky, koriandru, ananasu chocholatého, citronu brazilského, kurare, paprik habanero, řemdiháku plstnatého, guzmánie a paulinie nápojné. Některé další ingredience jsou však tak tajené, že ani nařízení uvádět na obalech složení výrobků nepřinutilo společnost GDH ke změně postoje.

Zdroj: Eat Wright

Nicméně každý spotřebitel dnes ví, že to, co se píše na obalech je pravda pravdoucí, a když je uváděno 20 éček, tak jich tam skutečně nejméně 20 také je. Závěrem nezbývá než popřát dobrou chuť a hlavně nečuchat.

1
0

4 thoughts on “Zelený džus připomíná vůní durian

  1. Já jsem to náhodou jednou ochutnal v Thajsku a bylo to fakt výborný. Jen si člověk musí zacpat nos, jinak ok.

  2. podobný šmakulády se normálně prodávajó a lidi to pijó, sem viděl taky něco zeleného (ječmen?)

  3. jednou jsem viděla durian v globusu, ale stál něco kolem 300,- kč, tak jsem to vzdala, možná je ale fakt nejlepší ovoce na světe, nevím

  4. No fuj :)))
    Ale s těma obalama je to jasný. Éčka cpou do všeho a z toho sou pak alergie a děti maji vyražku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *