Život v jeskyních. Ambiciózní plán pro příštích 10 let.

Vzhledem ke zhoršující se situaci s nárůstem skleníkových plynů, a z toho vyplývajícího globálního oteplování, rozhodla EU o stěhování valné části obyvatel do jeskyní.

O nutnosti snižování emisí CO2 víme již dávno. Víme také, že se vlády států EU a potažmo i dalších zemí rozhodly snižovat emise do roku 2030 až o 50%. Tento ambiciózní plán ale nebude jen tak. Bude vyžadovat změnu chování obyvatel a postupný návrat k dávnému způsobu života.

Zdroj: knowledgenuts.com

Již nyní se předpokládá, že nejméně polovina obyvatel se bude muset přesunout do jeskyní a začít žít velmi jednoduchý život. Budeme tak muset udělat drobné nebo větší změny, vzdát se majetku a zdánlivého pohodlí domů a bytů. Evropský ministr pro rozvoj primitivního způsobu života ale upozorňuje, že se v jeskyních nebude smět používat uhlí, a to ani dřevěné.

Lidé se budou ohřívat u elektrických ohňů napájených z mnohačetných větrných a solárních elektráren. Potíže se ale očekávají v infrastruktuře. Zejména půjde o vedení kabelů, které by měly zůstat pod zemí, aby se nenarušoval ráz krajiny. Nepočítá se však s vypínači, protože elektřina bude dodávána pouze v zimním období, a to od 18:00 do 21:00. Vzhledem ke znovuzavádění vlků do krajiny, si tak lidé budou vyrábět nástroje na obranu a vytvářet hlídky v rámci tlup a ohřívat se navzájem těsným kontaktem. Používání otevřeného ohně bude zakázáno.

Zdroj: lbtimes.co.uk

Ke změně návyků a návratu k přírodě mají vlády v plánu vynaložit 500-600 mld. korun každý rok na reklamu, dokud nebude alespoň 53% lidí nahnáno do jeskyní. Tvorba reklamy bude svěřena renomovaným agenturám, které mají zkušenosti s protlačením méně bystrých jedinců na post předsedů vlád a prezidentů. To se osvědčilo a není třeba nějak měnit strategii a cílení.

Zdroj: Semana.es

Lidé se budou moci v první fázi hlásit sami a za odměnu jim bude umožněno v neděli rozdělávat oheň a vlastnit sirky. Další fáze zatím není známa, ale jedno je jasné, planetu si zničit nenecháme!

0
0

4 thoughts on “Život v jeskyních. Ambiciózní plán pro příštích 10 let.

  1. vypadá to jako sranda, ale může se to lehko stát, když budeme pořád blbnout s tou eko elektřinou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *