Živý lidský klon nalezen

Přestože je klonování lidí v celém světě zakázané, najdou se jedinci, kterým to nedá spát. I mezi vědci jsou lidé bez jakýchkoliv zábran a bylo jen otázkou času, kdy se podaří naklonovat člověka.

Poslední dobou jsme svědky různých událostí, které otáčí naše životy nežádoucím směrem. Jednou z těchto událostí, které jsme nejen svědky, ale rovnou přímými (a nechtěnými) účastníky je pandemie covid-19. Asi není náhoda, že tato planetární katastrofa přišla z Číny, kde jedí kde co. A je taky otázka, jestli ten virus nebyl vytvořen uměle nebo naklonován z přírodního viru.

Zdroj: UP

A jsme u toho klonování. V některých zemích s tím mají zvlášť rozsáhlé zkušenosti. Nedávno vyšlo najevo, že fotka podivného jedince zobrazuje lidského klona neurčitého věku. Můžeme tomu věřit? Když vezmeme v úvahu, že první naklonované zvíře byla ovce a srovnáme to s jinou známou ovcí, tak je to velice pravděpodobné.

Zdroj: UP

Jisté je také to, že jde o jedince nízké inteligence. Taková kreatura škodí kudy chodí, plácá nesmysly a vůbec se chová velice podivně. Naštěstí moc dlouho nevydrží, možná tak 10 let neboli 2 volební období.

2
0

4 thoughts on “Živý lidský klon nalezen

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *