Zmutovaný pavouk zabil zvědavce

Smutek zavládl ve městě Albany poté, co se experimenty na místní univerzitě vymkly z rukou. Laboratoř totiž neuhlídala experimenty s pavouky.

Mladý student náhle zemřel poté, co byl kousnut geneticky modifikovaným zmutovaným pavoukem. Tento muž neodolal velmi silnému a geneticky modifikovanému jedu zvířete, které pocházelo z tajné laboratoře. Je s podivem, že v rámci univerzity jsou některé výzkumy utajené. Čekali bychom, že půjde spíše o vojenské zařízení než o velmi otevřenou školu s dobrou perspektivou.

Zdroj: Pixabay

Geneticky upravené plemeno pavouků, chované původně v laboratoři společnosti Modicorp, se dostalo do výzkumného centra univerzity. Jak a proč ale nevíme. Nicméně zmiňovaný student to zjistil a ze zvědavosti, a také kvůli své výzkumné práci, se v noci do laboratoře vplížil. Zeptali jsme se zástupce univerzity, jak se to mohlo stát. Jeho odpověď ale byla neurčitá: „Nevíme, jak to dokázal. V této části areálu jsou prostory zabezpečené, navíc tam stále chodí celou noc ostraha areálu. Možná skočil padákem a pak vlezl větrací šachtou. Předali jsme záležitost policii a čekáme na výsledky.

Tělo mladého muže bylo nalezeno u dveří laboratoře, přičemž vykazovalo známky kousnutí pavoukem. Dveře byly ovšem důkladně uzamčeny a odpovídaly vysokým bezpečnostním standardům hi-tech výzkumných laboratoří. Je tedy nutné důkladně prozkoumat, kudy se mohl pavouk dostat ven. Vzrůstají obavy, že tito pavouci jsou zcela nový druh, uměle vypěstovaný v laboratoři a navíc velmi malí. Mohou se tak dostat i přes zdánlivě uzavřenou místnost.

Zdroj: Hippopx

Pokud by k tomu došlo, mohl by jeden pavouk ohrozit více než 100.000 lidí. Jed v tomto zmutovaném pavouku je 1.000x silnější než má kobra. Jde vlastně o biologickou zbraň. Proto je potřeba najít osobu nebo firmu, která je takové nebezpečí odpovědná a ihned provést likvidaci všech pavouků a jejich jedu.

0
0

1 thought on “Zmutovaný pavouk zabil zvědavce

  1. A to jako fakt? Nechce se mě tomu věřit. Denisa taky říkala, že to je nějaký divný :(.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *